bulharsko gorno
vedita logologo 
vizitka
home
kontakt
html validator
 
home / Bulharsko, léto 2015 / Bjala / Silver beach


Silver beach Perla / Elegance / Rusalka
      Hotel se nachází bezprostředně nad písečnou pláž. Celý komplex se sestává z dvou budov se dvěmi bazény, malého dětského hřiště s besídkou, fitnesem. Užití bazénů, hřiště, besídky a fitnesu je v ceně. Dále je k dispozici parkoviště zdarma a také i podzemní hlídané parkoviště za příplatek. V budovách jsou výtahy. Každý apartmán má k dispozici vlastní balkón a je klimatizovaný. Užití klimatizace je v ceně. Apartmány jsou jedno (mono), dvou (bilo) a třípokojové (trilo). Na balkonech je příjemně cítit mořská bríza. Areál je hlídan kamerovým systémem a ochrankou. Je možné vyžádat na recepci za příplatek i dodatečné služby - například zapůjčení kajaku, badmintonu atd. V prostorném foajéru recepce je zdarma WiFi přístup k internetu.

Popis apartmánů:
      Jednopokojové studio (mono) pro 2 osoby s možnosti 1 přistýlky - vybavený kuchyňský box (nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, kuchyňska linka s umyvadlem), jídelný stůl s židlemi, malý stolek, skříň, rozkládací gauč, TV, vlastní sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkón.
      Dvoupokojový apartmán (bilo) pro 4 osoby s možnosti 2 přistýlek - ložnice s manželskou postelí, velká šatní skříň, noční stolky. Obývací pokoj je s rozkládacím gaučem a 2 rozkladacími křesly, malý stolek, jídelní stůl s židlemi, vybavený kuchyňský kout (nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, kuchyňska linka s umyvadlem), TV, vlastní sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkón se samostatným východem z každého pokoje.
      Trojpokojový apartmán (trilo) pro 6 osob s možnosti 2 přistýlek - ložnice s manželskou postelí, velká šatní skříň, noční stolky. Další ložnice je obdobně zařízená avšak s dvěmi samostatnými postelemi. Obývací pokoj je s rozkládacím gaučem a 2 rozkladacími křesly, malý stolek, jídelní stůl s židlemi, vybavený kuchyňský kout (nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, kuchyňska linka s umyvadlem), TV, vlastní sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkón se samostatným východem z každého pokoje.

Silver beach Silver beach Silver beach Silver beach
Silver beach Silver beach Silver beach Silver beach
vlastní doprava
Typ apartmánu Cena na osobu za
12 dní / 11 nocí
  při plné obsazenosti  
  Cena na osobu za  
12 dní / 11 nocí
na přistýlce
Jednopokojové studio (mono)
s kuchyňským koutem
pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
7 400 1 800
Dvojpokojový apartmán (bilo)
s kuchyňským koutem
pro 4 osoby, možnost 2 přistýlek
5 600 1 800
Třípokojový apartmán (trilo)
s kuchyňským koutem
pro 6 osob, možnost 2 přistýlek
4 980 1 800
Konečná cena zahrnuje: ubytování, lázeňské a registrační poplatky, spotřeba energie a vody, užití klimatizace, pravidelný úklid, povlečení postelí a ručníky; užití bazénů, bazénových lehátek, internet (ve foajéru recepce), nekryté parkoviště, dětské hřiště s besídkou, fitnes.
Konečná cena nezahrnuje: doprava, cestovní připojištení a stravování.
 
Copyright © 1998 - 2010, Vedita s.r.o., posledni aktualizace: 13.04.2015